Yhteishyvä 5/12
 

Maanantai, 21.5.2012  |  Onnea: Kosti, Konsta

 

15.1.2012

L’Oréal Paris silmämeikkiuutuudet

 
 

L’Oréal Paris Mega Volume Collagen 24H -maskaraUutuuksilla voi loihtia tummat, samettiset silmät.

L’Oréal Paris Mega Volume Collagen 24H -maskara

Uuden L'Oréal Paris Mega Volume Collagen 24H -maskaran koostumuksessa on ensimmäistä kertaa yhdistetty kollageenikapselit Black Booster -polymeeriin. Kollageenikapselien tehtävänä on luoda tuuheutta. Intensiiviseen mustaan väriin ja tasaiseen, tarkkaan lopputulokseen vaikuttavat Black Booster -polymeerit.

Maskara on erittäin helppo levittää harjalla, joka on pyöreä ja kaksi kertaa normaalin maskaraharjan kokoinen. Megasuuren kokonsa ja lukuisten harjaksien ansiosta harjaan tarttuu juuri oikea määrä ripsiväriä, ja ripset peittyvät tasaisesti.

L’Oréal Paris Super Gel Intenza -eyeliner

 

L’Oréal Paris Super Gel Intenza -eyeliner

Dramaattiset silmät tehdään L’Oréal Paris Gel Intenza -eyelinerilla. Intensiivisen ja rohkean Violet Black -värin salaisuus on väripigmenttien runsaus.

Rajausväri on helppo ja miellyttävä levittää, sillä sen koostumus on pehmeä. Tarkka harja auttaa levityksessä ja paksu rajaus onnistuu yhdellä vedolla.

Gel Intenza kestää vettä ja hankausta, ja silmärajaus säilyy siistinä jopa koko päivän.

L’Oréal Paris Color Infaillible Matte -luomivärit

L’Oréal Paris Color Infaillible Matte -luomivärien uudet sävyt ovat: 28 Enigmatic Purple ja 30 Ultimate Black
L’Oréal Paris Color Infaillible Matte -luomivärien uudet sävyt ovat: 28 Enigmatic Purple ja 30 Ultimate Black

Suosittu Color Infaillibe -luomivärisarja täydentyy kahdella uudella mattasävyllä, violetilla ja mustalla. Sävyt ovat omiaan antamaan viimeisen täydentävän silauksen dramaattiselle silmämeikille. Luomiväri levitetään mieluiten sormin.

Color Infaillible -luomivärien koostumuksessa yhdistyvät voiteen miellyttävyys ja puuterin levittyvyys. Väri liukuu luomille helposti ja tuntuu samettisen hellivältä. Lopputulos on näyttävä, samettinen, viettelevä ja pitkäkestoinen Black Velvet -look.

Saatavuus Sokokset ja Emotionit

Mitä pidät näistä tuotteista?

Arvosteluja: 3
 
 
Kerro kaverille

Kerro kaverille

Tahdot kertoa ystävällesi sivusta "L’Oréal Paris silmämeikki-uutuudet."

Ystäväsi sähköpostiosoite

Oma sähköpostiosoitteesi

Viestisi